ЗОЛОТИЙ МАНГУСТ

"Спортивний Оскар"

Для Ганни Андрієнко
7 вересня 2019 р. в Одеському академічному театрі опери та балету відбулася одинадцята церемонія нагородження Міжнародної премії «Золотий мангуст».

Весь спортивний бомонд Одеси, сотні спортсменів, тренерів, політиків, меценатів, журналістів з різних міст та країн світу прибули до Оперного театру для того, щоб стати частиною цієї традиційної події міжнародного рівня, яка відбулася в Одесі в одинадцяте.

По червоній доріжці під спалахи камер на церемонію нагородження йшли ті, хто свій сьогоднішній тріумф заробляв день у день, з року в рік важкою працею та багатогодинними виснажливими тренуваннями, з незламною волею та вірою у свої сили.
За високі результати та досягнення у черлідингу Ганна Андрієнко була нагороджена орденом "Золотий мангуст".
Організатори - громадська організація "Мангуст" - постаралися на славу. Цього дня на сцену легендарного театру піднімалися титуловані спортсмени, тренери, спортивні функціонери з 14 країн світу, а нагороджували їх почесною премією за досягнення у спорті інші титуловані спортсмени, тренери та спортивні функціонери. На жаль, допомогти у нагородженні лауреатів премії «Золотий Мангуст» не зуміли мер Одеси Геннадій Труханов і виконувач обов'язків голови Одеської облдержадміністрації Світлана Шаталова, проте зі своїм завданням повністю справився свіжоспечений голова Одеської облради Сергій Паращенко, який і сам . За традицією, не обійшлося без гумору та музики: захід вели відомі ведучі Артем Гагарін та Олександр Пікалов зі студії «Квартал 95», другу частину церемонії відкрила українська співачка Міла Нітіч, а на завершення вечора кілька запальних пісень (і танців!) італійська співачка Ін-Грід, у тому числі пісня «Сусід», що виконала знайому юшку наших земляків, і композицію «Ніжність».
Спортивну премію "Золотий Мангуст" нерідко називають "спортивним Оскаром"
Окрема порція гучних оплесків дісталася співакові Юрію Годо, який також виконав кілька композицій, у тому числі легендарну «O sole mio». Мурашки у всіх присутніх викликало спільне виконання Ін-Грід та Годо найвідомішої композиції «Пам'яті Карузо».
Спортсменки одесского "Secret"
Приємно відзначити, що серед тих, хто виходив на сцену та отримував почесні нагороди, був і легендарний Олександр Тихонов – чотириразовий олімпійський чемпіон, одинадцятиразовий чемпіон світу з біатлону.
А ось повний список тих, хто у 2019 році був удостоєний премії «Золотий Мангуст»:
спеціальний орден отримали
Георгій Зантарая,
Валерій Поркуян,
Григорій Бібергал,
Бібісара Асаубаєва,
Уміджон Жалолов,
Юлія Савченко,
Анна Андрієнко,
Сергій Чередниченко,
Султан Крапівін,
Алхас Алхасов,
Мірлан Атабаєв,
Азаджон Мамадалієв,

орден «Дружба народів» відвезли додому
Олександр Тихонов,
Чолпон Султанбекова,
Тимур Хубулурі,
Олександр Ведмідь,
Кюн Сун Кім,
Ділар Хабуліані,
Анна Рулкевич,
Альберт Гусбахер,
Юрій Дрозд,
Мар'ян Димальськи.

Нагадаємо, що у 2018 році орденом "Золотий Мангуст" був нагороджений президент Всеукраїнської Федерації Черлідингу - Юрій Крикун.
Після закінчення церемонії усі її учасники продовжили спілкування у неформальній обстановці в одному з найпрестижніших нічних клубів Аркадії. У цей день, вечір і ніч для всіх працювали відомі діджеї Віллі Вільям та DJ Viva Dior.

источник: https://odessa.online/v-odesse-v-odinnadtsatyj-raz-proshla-tseremoniya-nagrazhdeniya-mezhdunarodnoj-premiej-zolotoj-mangust/